Galeria

DrukujEmail


Pokoje 2-osobowe

przestronne pokoje  (16 m2) z łazienkami,usytuowane na I i II piętrze,  wyposażone w telewizory z płaskim ekranem, lodówki, czajniki bezprzewodowe i podstawowe naczynia (szklanki, filiżanki, talerzyki, sztućce)


Pokoje 3-osobowe

pokoje  o wielkości ok 17 m2 z łazienkami, usytuowane na I, II i III piętrze, wyposażone w telewizory z płaskim ekranem, lodówki, czajniki bezprzewodowe i podstawowe naczynia (szklanki, filiżanki, talerzyki, sztućce)


Pokoje 4-osobowe

przestrone i wygodne pokoje o wielkości 30 m2 i 23 m2 usytuowane na II i III piętrze wyposażone w telewizory z płaskim ekranem, lodówki, czajniki bezprzewodowe i podstawowe naczynia (szklanki, filiżanki, talerzyki, sztućce)


APARTAMENTY

Apartament nr 42 - przestronny, komfortowy apartament składający się z dwóch pomieszczeń, aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem.  Przeznaczony dla max 6 osób.  Apartament znajduje się na III piętrze. 

Apartament nr 43 -  komfortowy apartament składający się z dwóch pomieszczeń, aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem.  Przeznaczony dla max 5 osób.  Apartament znajduje się na III piętrze. 

Apartament nr 46 -  komfortowy apartament składający się z dwóch pomieszczeń, aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem.  Przeznaczony dla max 5 osób.  Apartament znajduje się na III piętrze.

Apartament nr 3 - przestronny,  komfortowy apartament składający się z dwóch pomieszczeń, pełnego aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem.  Przeznaczony dla max 5 osób.  Apartament znajduje się na parterze.

Apartament nr 1 - nowy, przestronny,  komfortowy apartament składający się z jednego pomieszczenia, pełnego aneksu kuchennego oraz łazienki z prysznicem.  Przeznaczony dla max 4 osób.  Apartament znajduje się na parterze i ma bezpośrednie wyjście do ogrodu.

Film o Jastrzębiej Górze : zobacz film

Zobacz więcej filmów o Jastrzębiej Górze


Otoczenie


 

Aktualna pogoda

Co zwiedzić?

Przedstawiamy Państwu ciekawe miejsca, które musicie koniecznie odwiedzić po leniuchowaniu na plaży  atrakcje w Jastrzębiej Górze!

Gdzie się zabawić?

www.jastrzebia-gora.com

>